TABULKY - VÝSLEDKY - OSTRAVA 2019

 
 
III. KOLO (FINÁLE) - OSTRAVA 11.5.2019
 
MINI KATEGORIE
 
1. Ostrava "A" - Black Panters
2. Karviná "A" - Little gorrilas
3. Karviná "B" - Militarry apple
4. Ostrava "B" -  Černý Petr
5. Kopřivnice "A" - Úžasňákovi
 
MINI KATEGORIE - NEJLEPŠÍ STŘELEC
 
-
 
MLADŠÍ  KATEGORIE
 
1. Kopřivnice "A" - Krvavý příliv
2. Karviná "B" - Top gun
3. Karviná "A" - Thór hammer
4. Kopřivnice "B" - SPARKS
5. Ostrava "A" - Bílí Petr
6. Ostrava "B" - X ellite
 
 
MLADŠÍ  KATEGORIE - NEJLEPŠÍ STŘELEC
 
-
 
STARŠÍ KATEGORIE
 
1. Karviná "A" - Rebelové
2. Kopřivnice "A" - Globál ellite
3. Bruntál "A" - Škorpioni
4. Kopřivnice "B" - Vemínka
5. Karviná "B" - Hraničáři
 
STARŠÍ KATEGORIE - NEJLEPŠÍ STŘELEC
 
- Ulčák Filip (Kopřivnice
 
CELKOVÝ VÝSLEDEK FINÁLE
 
- mini kategorie -
 
1. Karviná, 2. Ostrava, 3. Kopřivnice, 4. Bruntál
 
- mladší kategorie -
 
1. Karviná, 2. Ostrava, 3. Kopřivnice, 4. Bruntál
 
- starší kategorie -
 
1. Karviná, 2. Kopřivnice, 4. Bruntál
 
 
A. SOUPISKA NEJMLADŠÍ HERNÍ TÝMY
                                                                                                                                                        
SOUPISKA NEJMLADŠÍ KATEGORIE
 
NÁZEV
TÝMU
PŘIJMENÍ A JMÉNA
HRÁČŮ TÝMY
KARVINÁ
A Kubíček Vít, Osička Patrik, Calabro Dorian, Ferenc Daniel
Kubíček Vít, Osička Patrik, Calabro Dorian

Více zde: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/akce-teamu/msk-koprivnice-2019/
Kubíček Vít, Osička Patrik, Calabro Dorian

Více zde: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/akce-teamu/msk-koprivnice-2019/
B Lazarčík Aleš, Holovka Ondřej, Osička Tomáš
KOPŘIVNICE
A Tobola Tobiáš, Tomáš Macháč, Kelnar Pavel
B Mitrenga Vojtěch, Barnáš Vojtěch, Vala Šimon
OSTRAVA  
A Klimša Prokop, Kaluža Václav, Lacina Matyáš
B Heinz Maxmilián, Baránek Jan, Macaček Sebastián
 
 
 
SOUPISKA MLADŠÍ HERNÍ TÝMY
 
SOUPISKA MLADŠÍ KATEGORIE
 
NÁZEV
TÝMU
PŘIJMENÍ A JMÉNA
HRÁČŮ TÝMY
KARVINÁ
A Nastulczyk Martin, Smyček Ondřej, Klopec Václav
B Andódy Matyáš, Kuděla Patrik, Firla Tobiáš, Hudziec Roman
KOPŘIVNICE
A Kyselá Anna, Stehlík Viliam, Stehlík Vít
B Lebeda Dominik, Javorka Filip, Veřminovský Tadeáš
OSTRAVA  
A Šuleř David, Sládek Lukáš, Hikl Tomáš
B Valovič Vojtěch, Wiederman Bruno, Červeňák Teo
 
 
SOUPISKA STARŠÍ HERNÍ TÝMY
 
SOUPISKA STARŠÍ KATEGORIE
 
NÁZEV
TÝMU
PŘIJMENÍ A JMÉNA
HRÁČŮ TÝMY
KARVINÁ
A Stuchlík Jan, Klopec Richard, Ludvik Patrik
B Kovařík Tomáš, Wendzel Jakub, Veneny Jan, Lamacz Martin
KOPŘIVNICE
A Hanzelka Jiří, Sopuch Tomáš, Marek Lukáš
B Karasová Adriana, Ulčák Filip, Berka Jakub
BRUNTÁL
A Filip Siba, Andrej Krečmer, David Biedermann, Marek Sekanina.
 
 
VÝPOČET KOEFICIENTU BODŮ - MLADŠÍ KATEGORIE

Více zde: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/moravskoslezska-liga/vysledky-2018/
VÝPOČET KOEFICIENTU BODŮ MINI KATEGORIE
VÝPOČET KOEFICIENTU BODŮ - MLADŠÍ KATEGORIE

Více zde: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/moravskoslezska-liga/vysledky-2018/
 
Město Umístění Přidělené
 body
Koef.
dělitel
Koef.
za turnaj
Výhry jedn.
týmů/počet
Maximální možný
počet výher
Koef.
 za výhry
Koef.
 týmů
Ostrava
Black
panters
1 5 2,5 2,00 4 4 1,00 3,00
Karviná
Little
Agorrilas
2 4 2,5 1,60 3 4 0,75 2,35
Karviná
Millitary
apple
3 3 2,5 1,20 2 4 0,50 1,70
Ostrava
Černý
Petr
4 2 2,5 0,80 1 4 0,25 1,05
Kopřivnice
Úžasňákovi
5 1 2,5 0,40 0 4 0,00 0,40
 
 
 
VÝPOČET KOEFICIENTU BODŮ MLADŠÍ KATEGORIE
 
Město Umístění Přidělené
 body
Koef.
dělitel
Koef.
za turnaj
Výhry jedn.
týmů/počet
Maximální možný
 počet výher
Koef.
 za výhry
Koefi.
týmů
Kopřivnice
Krvavý
ppříliv
1 6 3,00 2,00 3 4 0,75 2,75
Karviná
Top
gun
2 5 3,00 1,66 3 4 0,75 2,41
Karviná
Thór
hammer
3 4 3,00 1,33 3 4 0,75 2,08
Kopřivnice
Sparks
4 3 3,00 1,00 2 4 0,50 1,50
Ostrava
Bílí
Petr
5 2 3,00 0,66 0 4 0,00 0,66
Ostrava
X
Ellite
6 1 3,00 0,33 0 4 0,00 0,33
 
 
VÝPOČET KOEFICIENTU BODŮ STARŠÍ KATEGORIE
 
Město Umístění Přidělené
 body
Koef.
dělitel
Koef.
za turnaj
Výhry jedn.
týmů/počet
Maximální možný
počet výher
Koef.
 za výhry
Koef.
týmů
Karviná
Rebelové
1 5 2,5 2,00 3 4 0,75 2,75
Kopřivnice
Global
Elitte
2 4 2,5 1,60 3 4 0,75 2,35
Bruntál
Škorpioni
3 3 2,5 1,20 2 4 0,50 1,70
Kopřivnice
Vemínka
4 2 2,5 0,80 2 4 0,50 1,30
Karviná
Hraničáři
5 1 2,5 0,40 0 4 0,00 0,40
 

HERNÍ TABULKY
 
A
 
HERNÍ TABULKY MINI  KATEGORIE.
 
 
SKUPINA
MINI
A

KARVINÁ
Little
gorilas


 

KARVINÁ
Military
apple


 
KOPŘIVNICE
Úžasňákovi

-

 

OSTRAVA
Black
panters


 

OSTRAVA
Černý
Petr


 
BODY
VÝHRY

 
SKÓRE

 
POŘ.

 
KARVINÁ
Little
gorilas
 
*6 : 5
 

8 : 2
 
2 : 8 7 : 1 8 23:16 2
KARVINÁ
Military
apple

5 : 6*
 
 
4 : 0
 
2 : 4 3 : 2 7 14:12 3
KOPŘIVNICE
Úžasňákovi
-

2 : 8
 

0 : 4
 
  0 : 6 2 : 4 0 4:22
5
 
OSTRAVA
Black
panters
8 : 2 4 : 2 6 : 0   2 : 1 12 20:5 1
OSTRAVA
Černý
Petr
1 : 7 2 : 3 4 : 2 1 : 2   3 8:14 4

 

HERNÍ TABULKY
 
B
 
HERNÍ TABULKY MLADŠÍ KATEGORIE.
ZÁKLADNÍ SKUPINY
 
SKUPINA
STARŠÍ
B1
KOPŘIVNICE
Krvavý
příliv
OSTRAVA
X
Elite
KARVINÁ
Fast
shoot
BODY
VÝHRY

 
SKÓRE

 
POŘ.

 
KOPŘIVNICE
Krvavý
příliv
 
1 : 0
 

0 : 2
 
3 1 : 2 2
OSTRAVA
X
Elite

0 : 1
 
 
0 : 1
 
0 0 : 2 3
KARVINÁ
Top
gun
2 : 0
 
1 : 0
 
  6 3 : 0 1

 

SKUPINA
STARŠÍ
B2
KKARVINÁ
Thór
hammer
KOPŘIVNICE
Sparks

 
Ostrava
Bílí
Petr
BODY
VÝHRY

 
SKÓRE

 
POŘ.

 
KARVINÁ
Thór
hammer
 
2 : 0
 

1 : 0
 
6 3 : 0 1
KOPŘIVNICE
Sparks

0 : 2
 
 
*3 : 2
 
2 3 : 4 2
Ostrava
Bílí
Petr

0 : 1
 

2 : 3*
 
  1 2 : 4
3

 

SEMIFINÁLE

Karviná (Top gun) - Kopřivnice (Sparks) ... 2 : 1

Kopřivnice (Krvavý příliv) - Karviná (Thór hammer) ... 1 : 0

FINÁLE

1. - 2. místo ... Kopřivnice (Krvavý příliv) - Karviná (Top gun) ... 2 : 1

2. - 3. místo ... Kopřivnice (Sparks) - Karviná (Thór hammer) ... 0 : 1

 

HERNÍ TABULKY
 
C
 
HERNÍ TABULKY STARŠÍ KATEGORIE.
 
 
SKUPINA
STARŠÍ
C
KOPŘIVNICE
Global
ellite

 
KOPŘIVNICE
Vemínka


 
BRUNTÁL
Škorpioni
-

 
KKARVINÁ
Rebelové


 
KARVINÁ
Hraničáři


 
BODY
VÝHRY

 
SKÓRE

 
POŘ.

 
KOPŘIVNICE
Global
ellite
 
0 : 1
 

*1 : 0
 
*1 : 0 1 : 0 7 4:1 2
KOPŘIVNICE
Vemínka

1 : 0
 
 
1 : 2
 
0 : 2 4 : 1 6 6:5 4
BRUNTÁL
Škorpioni
-

0 : 1*
 

2 : 1
 
  0 : 2 2 : 1 7 4:5
3
 
KARVINÁ
Rebelové
0 : 1 2 : 0 2 : 0   4 : 0 9 8:1 1
KARVINÁ
Hraničáři

 
0 : 1 1 : 4 1 : 2 0 : 4   0 2:11 5

 

 

 

Kontakt

NERF X TEAM 733 439 519 Ur.Zd@seznam.cz