TABULKY - VÝSLEDKY - KOPŘIVNICE 2019

 
 

 
 
II. KOLO  - KOPŘIVNICE 13.4.2019
 
MINI KATEGORIE
 
1. Karviná "B" - GREEN APPLE
2. Ostrava "A" - ČERNÝ PETR
3. Karviná "A" - NERF MOUSE
4. Kopřivnice "A" -  ÚŽASŇÁKOVI
 
MINI KATEGORIE - NEJLEPŠÍ STŘELEC
 
- Holovka Ondřej (Karviná)
 
MLADŠÍ  KATEGORIE
 
1. Ostrava "A" - X - ELITE
2. Karviná "B" - THÓR HAND
3. Kopřivnice "A" - KRVAVÝ PŘÍLIV
4. Ostrava "B" - SPARKS
5. Kopřivnice "B" - BIG BOYS
6. Karviná "A" - FAST SHOOT
7. Bruntál "A" - BETA
 
MLADŠÍ  KATEGORIE - NEJLEPŠÍ STŘELEC
 
- Javorka Filip (Ostrava)
 
STARŠÍ KATEGORIE
 
1. Kopřivnice "A" - WORMS ARMAGEDDON
2. Kopřivnice "B" - GLOBAL ELITE
3. Karviná "B" - HRANIČÁŘI IN ACTION
4. Karviná "B" - FINÁL DOT
5. Bruntál "A" - ŠKORPIONI
 
STARŠÍ KATEGORIE - NEJLEPŠÍ STŘELEC
 
- Ulčák Filip (Kopřivnice)
 
A. SOUPISKA MINI HERNÍ TÝMY
                                                                                                                                                        
SOUPISKA MINI KATEGORIE
 
NÁZEV
TÝMU
PŘIJMENÍ A JMÉNA
HRÁČŮ TÝMY
KARVINÁ
A Holovka Ondřej, Medviď Michal, Weissmann Vojtěch
B Lazarčík Aleš, Kubíček Vít, Svrček Jan
KOPŘIVNICE
A Kelnar Pavel, Runák Ondra, Tobola Tobiáš
OSTRAVA  
A Lasevič Jakub, Klimša Prokop, Heinz Maxmilián
 
 
 
SOUPISKA MLADŠÍ HERNÍ TÝMY
 
SOUPISKA MLADŠÍ KATEGORIE
 
NÁZEV
TÝMU
PŘIJMENÍ A JMÉNA
HRÁČŮ TÝMY
KARVINÁ
A Slavič Jakub, Němeček Martin, Šišlák Ondřej
B Nastulczyk Martin, Toma Dominik, Orlík Jan
KOPŘIVNICE
A Stehlík Viliam, Kyselá Anna, Karasová Adriana
B Kahánek Jiří, Kurec Matěj, Mitrenga Vojtěch
BRUNTÁL
A Vališ Radim, Bezruč Michal, Bilík Lukáš
OSTRAVA  
A Sládek Lukáš, Hikl Tomáš, Šuleř David
B Křenek dan, Červenák Teo, Chmel Daniel
 
 
SOUPISKA STARŠÍ HERNÍ TÝMY
 
SOUPISKA STARŠÍ KATEGORIE
 
NÁZEV
TÝMU
PŘIJMENÍ A JMÉNA
HRÁČŮ TÝMY
KARVINÁ
A Kacz Dominik, Dičík karel, Ivanov Boris
B Kovařík Tomáš, Lamacz Martin, Veneny Jan
KOPŘIVNICE
A Pustějovský Vojta, Filip Ulčák, Sopuch Tomáš
B Lukáš Marek, Hidalgo Manuel, Hanzelka Jiří
BRUNTÁL
A Biedermann David, Šiba Filip, Krečmer Andrej
 
 
VÝPOČET KOEFICIENTU BODŮ - MLADŠÍ KATEGORIE

Více zde: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/moravskoslezska-liga/vysledky-2018/
VÝPOČET KOEFICIENTU BODŮ MINI KATEGORIE
VÝPOČET KOEFICIENTU BODŮ - MLADŠÍ KATEGORIE

Více zde: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/moravskoslezska-liga/vysledky-2018/
 
Město Umístění Přidělené
 body
Koef.
dělitel
Koeficient
za turnaj
Výhry jedn.
týmů/počet
Maximální možný
 počet výher
Koeficient
 za výhry
Body
 týmů
Karviná
Green
Apple
1 4 2,00 2,00 3 3 1,00 3,00
Ostrava
Černý
Petr
2 3 2,00 1,50 2 3 0,66 2,16
Karviná
Nerf
Mause
3 2 2,00 1,00 1 3 0,33 1,33
Kopřivnice
Úžasňákovy
4 1 2,00 0,50 0 3 0,00 0,50
 
 
 
VÝPOČET KOEFICIENTU BODŮ MLADŠÍ KATEGORIE
 
Město Umístění Přidělené
 body
Koef.
dělitel
Koeficient
za turnaj
Výhry jedn.
týmů/počet
Maximální možný
počet výher
Koeficient
 za výhry
Body
týmů
Ostrava
X - Elite
1 7 3,5 2,00 5 5 1,00 3,00
Karviná
Thór
Hand
2 6 3,5 1,71 5 6 0,83 2,54
Kopřivnice
Krvavý
příliv
3 5 3,5 1,42 3 5 0,60 2,02
Ostrava
Sparks
-
4 4 3,5 1,14 3 6 0,50 1,64
Kopřivnice
Big
Boys
5 3 3,5 0,85 1 6 0,16 1,01
Karviná
Fast S
hot
6 2 3,5 0,57 1 5 0,20 0,77
Bruntál
Beta
-
7 1 3,5 0,28 1 6 0,16 0,44
 
 
VÝPOČET KOEFICIENTU BODŮ STARŠÍ KATEGORIE
 
Město Umístění Přidělené
body
Koef.
dělitel
Koeficient
za turnaj
Výhry jedn.
týmů/počet
Maximální možný
počet výher
Koeficient
 za výhry
Body
týmů
Kopřivnice
Worms
Armageddon
1 5 2,5 2,00 4 4 1,00 3,00
Kopřivnice
Global Elite
2 4 2,5 1,60 3 4 0,75 2,35
Karviná
Hraničáři
in action
3 3 2,5 1,20 2 4 0,50 1,70
Karviná
Finál Dot
4 2 2,5 0,80 1 4 0,25 1,05
Bruntál
Škorpioni
5 1 2,5 0,40 0 4 0,00 0,40
 
 
HERNÍ TABULKY
 
A
 
HERNÍ TABULKY MINI KATEGORIE.
 
SKUPINA
MINI
A
KOŘIVNICE
Úžasňákovi
-
OSTRAVA
Černý
Petr
KARVINÁ
Nerf
Maus
KARVINÁ
Green
Applle
BODY
VÝHRY

 
SKÓRE

 
POŘADÍ

 
KOŘIVNICE
Úžasňákovi
 
1 : 2*
 

4 : 7
 
0 : 3 1 5 : 12 4
OSTRAVA
Černý
Petr

*2 : 1
 
 
2 : 0
 
0 : 3 5 4 : 4 2
KARVINÁ
Nerf
Maus

7 : 4
 

0 : 2
 
  1 : 2* 4 8 : 8 3
KARVINÁ
Green
Applle
3 : 0 3 : 0 *2 : 1   8 8 : 1 1
 
 
HERNÍ TABULKY
 
B
 
HERNÍ TABULKY MLADŠÍ KATEGORIE.
ZÁKLADNÍ SKUPINY
 
SKUPINA
STARŠÍ
B1
KOPŘIVNICE
Krvavý
příliv
OSTRAVA
X
Elite
KARVINÁ
Fast
shoot
BODY
VÝHRY

 
SKÓRE

 
POŘADÍ

 
KOPŘIVNICE
Krvavý
příliv
 
0 : 1*
 

*2 : 1
 
3 2 : 2 2
OSTRAVA
X
Elite

*1 : 0
 
 
2 : 0
 
5 3 : 0 1
KARVINÁ
Fast
shoot

1 : 2*
 

0 : 2
 
  1 1 : 4
3
 
 
 
SKUPINA
STARŠÍ
B2
OSTRAVA
Sparks
.
KOPŘIVNICE
Big
boys
KARVINÁ
Thór
hand
BRUNTÁL
Beta
-
BODY
VÝHRY

 
SKÓRE

 
POŘADÍ

 
OSTRAVA
Sparks
.
 
1 : 0
 

0 : 2
 
2 : 0 6 3 : 2 2
KOPŘIVNICE
Big
boys

0 : 1
 
 
0 : 2
 
3 : 1 3 3 : 4 3
KARVINÁ
Thór
hand

2 : 0
 

2 : 0
 
  2 : 3 6 6 : 3
1
 
BRUNTÁL
Beta
-
0 : 2 1 : 3 3 : 2   3 4 : 7 4

 

HERNÍ TABULKY
 
C
 
HERNÍ TABULKY STARŠÍ KATEGORIE.
 
 
SKUPINA
STARŠÍ
C
KOPŘIVNICE
Worms
armaged.

 
KARVINÁ
Finál
dot

 
BRUNTÁL
Škorpioni
-

 
KOPŘIVNICE
Globál
elite

 
KARVINÁ
Hraničáři
in aktion

 
BODY
VÝHRY

 
SKÓRE

 
POŘ.

 
KOPŘIVNICE
Worms
armag.
 
5 : 1
 

4 : 2
 
3 : 1 2 : 1 12 14:5 1
KARVINÁ
Finál
dot

1 : 5
 
 
3 : 1
 
1 :2* 1 : 2 4 6:10 4
BRUNTÁL
Škorpioni
-

2 : 4
 

1 : 3
 
  2 : 3* 0 : 1 1 5:11
5
 
KOPŘIVNICE
Globál
elite
1 : 3 *2 : 1 *3 : 2   2 : 0 7 8:6 2
KARVINÁ
Hraničáři
in aktion
1 : 2 2 : 1 1 : 0 0 : 2   6 4:5 3

 

Kontakt

NERF X TEAM 733 439 519 Ur.Zd@seznam.cz