TABULKY - VÝSLEDKY - KARVINÁ 2019

 
 

I. KOLO  - KARVINÁ 30.3.2019
 
MINI KATEGORIE
 
1. KARVINÁ - A - (Rozzuřené gorily)
2. OSTRAVA - A - (Černý Petr)
3. KARVINÁ - B - (Apple)
4. BRUNTÁL - A - (Lovci duchů)
 
MINI KATEGORIE - NEJLEPŠÍ STŘELEC
 
Calabro Dorian (Karviná)
 
MLADŠÍ  KATEGORIE
 
1. KARVINÁ - B - (Thór hammer)
2. OSTRAVA - A - (X - elite)
3. KARVINÁ - A - (Top gun)
4. OSTRAVA - A - (Lovci duchů)
5. BRUNTÁL - B - ( Beta team)
6. BRUNTÁL - A - (Alfa team)
7. KOPŘIVNICE - B - (Shooters)
8. KOPŘIVNICE - A - (Snippers)
 
MLADŠÍ  KATEGORIE - NEJLEPŠÍ STŘELEC
 
Andódy Matyáš (Karviná)
 
STARŠÍ KATEGORIE
 
1. KARVINÁ - A - (Rebelové)
2. KARVINÁ - B - (Hraničáři)
3. KOPŘIVNICE - A - (Krvavý příliv)
4. BRUNTÁL - A - (Škorpioni)
4. KOPŘIVNICE - B - (Global elite)
 
MINI KATEGORIE - NEJLEPŠÍ STŘELEC
 
Reicher Rastislav  (Karviná)
 
 
 
A. SOUPISKA MINI HERNÍ TÝMY
                                                                                                                                                        
SOUPISKA MINI KATEGORIE
 
NÁZEV
TÝMU
PŘIJMENÍ A JMÉNA
HRÁČŮ TÝMY
KARVINÁ
A Calabro Dorian, Kubíček Vít, Osička Patrik
B Kunc Lukáš, Weissmann Vojtěch, Holovka Ondřej
BRUNTÁL
A Hurajt Pavel, Mareček Šimon, Polák Filip
OSTRAVA
A Lasevič Jakub, Kaluže Václav, Ondrúšek Martin
B Lacina Matyáš, Baránek Jan
 
 
 
B. SOUPISKA MLADŠÍ HERNÍ TÝMY
 
SOUPISKA MLADŠÍ KATEGORIE
 
NÁZEV
TÝMU
PŘIJMENÍ A JMÉNA
HRÁČŮ TÝMY
KARVINÁ
A Andódy Matyáš, Kuděla Patrik, Smyček Ondřej
B Ludvik Patrik, Nastulczyk Martin, Klopec Václav
KOPŘIVNICE
A Veřminovský Tadeáš, Lebeda Dominik, Javorka Filip
B Barnáš Vojta, Chalupa Michal, Kresta Jakub
BRUNTÁL
A Bilík Lukáš, Sekanina Marek, Biedermann David
B Lukáš Denis, Lukáš Robin, Mareš Vojtěch
OSTRAVA
A  Šuléř David, Glonek Bruno
B Sládek Lukáš, Hikl Tomáš, Vojkovský Štěpán
 
 
C. SOUPISKA STARŠÍ HERNÍ TÝMY
 
SOUPISKA STARŠÍ KATEGORIE
 
NÁZEV
TÝMU
PŘIJMENÍ A JMÉNA
HRÁČŮ TÝMY
KARVINÁ
A Stuchlík Jan, Reicher Rastislav, Klopec Richard
B Wendzel Jakub, Kovařík Tomáš, Veneny Jan
KOPŘIVNICE
A Stehlík Vít, Stehlík Vilém, Kyselá Anna
B Marek Lukáš, Hanzelka Jiří, Pobořil Ondřej
BRUNTÁL
A Filipčík Ivo, Krečmer Andrej, Šiba Filip
 
 
VÝPOČET KOEFICIENTU BODŮ - MLADŠÍ KATEGORIE

Více zde: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/moravskoslezska-liga/vysledky-2018/
VÝPOČET KOEFICIENTU BODŮ MINI KATEGORIE
VÝPOČET KOEFICIENTU BODŮ - MLADŠÍ KATEGORIE

Více zde: https://www.nerf-x-team-karvina.cz/moravskoslezska-liga/vysledky-2018/
 
Město Umístění Přidělené
 body
Koef.
dělitel
Koef.
za turnaj
Výhry jedn.
týmů/počet
Maximálně možný
počet výher
Koef.
 za výhry
Koeficient
týmů
Karviná
Rozzuřené
gorily
1 4 2,00 2,00 3 3 1,00 3,00
Ostrava
Černý
Petr
2 3 2,00 1,50 2 3 0,66 2,16
Karviná
Apple
3 2 2,00 1,00 1 3 0,33 1,33
Beruntál
Lovci
duchů
4 1 2,00 0,50 0 3 0,00 0,50
 
 
 
VÝPOČET KOEFICIENTU BODŮ MLADŠÍ KATEGORIE
 
Město Umístění Přidělené
 body
Koef.
dělitel
Koef.
za turnaj
Výhry jedn.
týmů/počet
Maximálně možný
počet výher
Koef.
 za výhry
Koeficient
týmů
Karviná
Thór
hammer
1 8 4,00 2,00 5 5 1,00 3,00
Ostrava
X
Elite
2 7 4,00 1,75 4 5 0,80 2,55
Karviná
Top
gun
3 6 4,00 1,50 3 5 0,60 2,10
Ostrava
Batmani
4 5 4,00 1,25 2 5 0,40 1,65
Bruntál
Beta
team
5 4 4,00 1,00 1 5 0,20 1,20
Bruntál
Alfa
team
6 3 4,00 0,75 1 5 0,20 0,95
Kopúřivnice
Shooters
7 2 4,00 0,50 1 5 0,20 0,70
Kopřivnice
Snipers
8 1 4,00 0,25 0 5 0,00 0,25
 
 
VÝPOČET KOEFICIENTU BODŮ STARŠÍ KATEGORIE
 
Město Umístění Přidělené
body
Koef.
dělitel
Koef.
za turnaj
Výhry jedn.
týmů/počet
Maximálně možný
 počet výher
Koef.
 za výhry
Koeficient
 týmů
Karviná
Rebelové
1 5 2,5 2,00 4 4 1,00 3,00
Karviná
Hraničáři
2 4 2,5 1,60 3 4 0,75 2,35
Kopřivnice
Krvavý
příliv
3 3 2,5 1,20 2 4 0,50 1,70
Bruntál
Škorpioni
4 2 2,5 0,80 1 4 0,25 1,05
Kopřivnice
Global
elite
5 1 2,5 0,40 0 4 0,00 0,40
 
 
HERNÍ TABULKY
 
A
 
HERNÍ TABULKY MINI KATEGORIE.
 
SKUPINA
MINI
A
KARVINÁ
Rozzuřené
gorily
KARVINÁ
Apple
.
BRUNTÁL
Lovci
duchů
OSTRAVA
Černý
Petr
BODY
VÝHRY

 
SKÓRE

 
POŘADÍ

 
KARVINÁ
Rozzuřené
gorily
 
*4 : 3
 

4 : 3
 
4 : 1 8 12 : 7 1
KARVINÁ
Apple

 

3 : 4*
 
 
2 : 0
 
1 : 2* 3 6 : 6 3
BRUNTÁL
Lovci
duchů

3 : 4
 

0 : 2
 
  0 : 1 0 3 : 7 4
OSTRAVA
Černý
Petr
1 : 4 *2 : 1 1 : 0   5 4 : 5 2
 
 
 
HERNÍ TABULKY
 
B
 
HERNÍ TABULKY MLADŠÍ KATEGORIE.
 
SKUPINA
MLADŠÍ
B1
KARVINÁ
Top
Gun

 
KOPŘIVNICE
Snippers
.

 
BRUNTÁL
Alfa
team

 
OSTRAVA
X
elite

 
BODY
VÝHRY

 
SKÓRE

 
POŘADÍ

 
KARVINÁ
Top
Gun
 
6 : 0
 

6 : 2
 
3 : 4* 7 15 : 6 1
KOPŘIVNICE
Snippers
.

0 : 6
 
 
1 : 2*
 
1 : 2* 2 2 : 10 4
BRUNTÁL
Alfa
team

2 : 6
 

*2 : 1
 
  1 : 2* 3 5 : 9 3
OSTRAVA
X
elite
*4 : 3 *2 : 1 *1 : 1   5 7 : 5 2
 
SKUPINA
MLADŠÍ
B2
KARVINÁ
Thór
minner

 
KOPŘIVNICE
Shooters
.

 
BRUNTÁL
Beta
team

 
TRAVA
Batmani
.

 
BODY
VÝHRY

 
SKÓRE

 
POŘADÍ

 
KARVINÁ
Thór
minner
 
1 : 2
 

*4 : 3
 
2 : 0 5 7 : 5 2
KOPŘIVNICE
Shooters
.

2 : 1
 
 
1 : 5
 
0 : 3 3 3 : 9 4
BRUNTÁL
Beta
team

3 : 4*
 

5 : 1
 
  2 : 4 4 10 : 9 3
OSTRAVA
Batmani
.
0 : 2 3 : 0 4 : 2   6 7 : 4 1
 
 
HERNÍ TABULKY
 
C
 
HERNÍ TABULKY STARŠÍ KATEGORIE.
 
 
SKUPINA
STARŠÍ
C
KARVINÁ
Rebelové
.
KARVINÁ
Hraničáři
.
KOPŘIVNICE
Krvavý
příliv
KOPŘIVNICE
Global
elite
BRUNTÁL
Škorpioni
.
BODY
VÝHRY

 
SKÓRE

 
POŘADÍ

 
KARVINÁ
Rebelové
.
 
3 : 2
 

1 : 0
 
2 : 0 2 : 1 12 8 : 3 1
KARVINÁ
Hraničáři
.

2 : 3
 
 
*3 : 2
 
1 : 0 3 : 1 8 9 : 6 2
KOPŘIVNICE
Krvavý
příliv

0 : 1
 

2 : 3*
 
  2 : 1 *1 : 0 5 5 : 5
3
 
KOPŘIVNICE
Global
elite
0 : 2 0 : 1 1 : 2   2 : 3 0 3: 8 5
BRUNTÁL
Škorpioni
.
1 : 2 1 : 3 0 : 1* 3 : 2   4 4 : 8 4
 
 

 

Kontakt

NERF X TEAM 733 439 519 Ur.Zd@seznam.cz