TABULKY -  VÝSLEDKY - OSTRAVA

 

I. KOLO - OSTRAVA 24.2.2018

 

Tohoto prvního kola sezůčastnilo 11. herních týmů v mladší kategorii a 3 herní týmy v kategorii "univerzál". Hrálo se na tři skupiny v mladší kategorii a jednu skupinu v kategorii Univerzál. Zápasy byli zahájeny v 10:00 hodin a ukončeny vyhlášením výsledků v 15:00 hodin. Hrálo se v jedné tělocvičně daného SVČ Ostrava - Zábřeh.

 

VÝSLEDKY UMÍSTĚNÍ TÝMŮ I. KOLA MSK NERFLIGY

 

KATEGORIE MLADŠÍ

1. OSTRAVA - A

2. KOPŘIVNICE - B

3. KOPŘIVNICE - C

4. BRUNTÁL - A

5. KARVINÁ - B

6. BRUNTÁL - C

7. KARVINÁ - C

8. KOPŘIVNICE - A

9. KARVINÁ - A

10. BRUNTÁL - B

 

KATEGORIE UNIVERZÁL

1. BRUNTÁL -D

2. KARVINÁ - D

3. KOPŘIVNICE - D

 

NEJLEPŠÍ STŘELEC

A. Mladší kategorie - Stehlík Vít / KOPŘIVNICE (8 zásahů)

B. Univerzál kategorie - Grofek Radek / Bruntál (3 zásahy)

 

 

SOUPISKA HERNÍCH TÝMŮ KATEGORIE MLADŠÍ

 

SOUPISKA MLADŠÍ KATEGORIE
 
NÁZEV
TÝMU
PŘIJMENÍ A JMÉNA
HRÁČŮ TÝMY
BRUNTÁL
A Bachulák Adam, Konigsmarkt Abastien, Dadej Jakub, Mareš Jakub
B Bilík Lukáš, Vilášek Ondřej, Šíma David
C Kvapil Štěpán, Šiba Filip, Biedermann David
KARVINÁ
A Laban Daniel, Uherek Jakub, Klopec Václav
B Poncza Patrik, Firla Tobiáš, Lazarčík Aleš
C Kacz Dominik, Kuděla Patrik, Dičík Karel
KOPŘIVNICE
A Karasová Adriana, Buzek Viktor, Berka Jakub
B Pustějovský Vojtěch, Sopok Tomáš, Hidalgo Manuel
C Stehlík Viliam, Bonisch Adrian, Stehlík Vít
OSTRAVA
A Boháček Jan, Michálek Adam, Kučera David

 

SOUPISKA KATEGORIE UNIVERZÁL

 

SOUPISKA KATEGORIE UNIVERZÁL
 
NÁZEV
TÝMU
PŘIJMENÍ A JMÉNA
HRÁČŮ TÝMY
BRUNTÁL
D Grofek Radek, Oltyán Dominik, Skalický Roman
KARVINÁ
D Uherek Ondřej, Ludvik Patrik, Kovařík Tomáš
KOPŘIVNICE
D Hoťdalko Manuel, Marek Lukáš, Hanzelka Jiří

 

VÝPOČET KOEFICIENTU BODŮ - MLADŠÍ KATEGORIE

 

Tým Město Umístění Přidělené body Koef.
dělitel
Koeficient
za turnaj
Výhry jedn.
týmů/počet
Maximální možný počet výher Koeficient
 za výhry
Koeficient týmů
A Ostrava 1 10 5 2,0 4 5 0,8 2,80
B Kopřivnice 2 9 5 1,8 3 4 0,75 2,55
C Kopřivnice 3 8 5 1,6 2 4 0,5 2,10
A Bruntál 4 7 5 1,4 2 5 0,4 1,80
B Karviná 5 6 5 1,2 1 4 0,25 1,45
C Bruntál 6 5 5 1,0 1 4 0,25 1,25
C Karviná 7 4 5 0,8 1 4 0,25 1,05
A Kopřivnice 8 3 5 0,6 1 5 0,2 0,80
A Karviná 9 2 5 0,4 1 5 0,2 0,60
B Bruntál 10 1 5 0,2 0 4 0 0,20

 

VÝPOČET KOEFICIENTU BODŮ - KATEGORIE UNIVERZÁL

 

Město Umístění Přidělené body Koef. dělitel Koeficient za turnaj Výhry jednotlivých týmů/počet Maximální možný počet výher Koeficient za výhry Koeficient týmů
Bruntál 1 3 1,5 2,00 2 2 1 3,00
Karviná 2 2 1,5 1,33 1 2 0,5 1,83
Kopřivnice 3 1 1,5 0,67 0 2 0 0,67

 

 

Kontakt

NERF X TEAM 733 439 519 Ur.Zd@seznam.cz