SOUSTŘEDĚNÍ KROUŽKU

POSTUPOVÁ SOUTĚŽ NERFLIGA ČR 2021

 
 
PODROBNÉ INFORMACE
 

- v případě zrušení akce kroužkem budou platby vráceny v plné výši -

 

CO JE TO NERFLIGA ČESKÉ REPUBLIKY?

Jde o postupovou soutěž třímístných herních družstev, které soutěží za přesně určených  pravidel, za pomocí airsoftových blasterů na klasické polyuretanové (měkké) šipky. Herní družstva soutěží ve třech kategoriích MINI (7 - 9 let), MLADŠÍ (10 - 12 let) A starší (13 a více let).

Jde o postupovou soutěž, kdy vítězný herní tým z nejnižšího místního (městského) kola v dané kategorii, postupuje do oblastního (krajského) kola, a zde v případě vítězství postoupí až do finálového (republikového) kola. Ve finálovém kole se pak v případě úspěchu, může dané herní družstvo stát Mistrem republiky v NERFLIZE ČR.

 

- dosavadním Mistrem republiky NERFLIGY ČR -

ve všech třech kategoriích

je

NERF X TEAM

KARVINÁ

 

Tato postupová soutěž je vhodná hlavně pro nováčky, kde získají první zkušenosti s touto soutěží NERFLIGY ČR. Jak postupový klíč a celý systém soutěže funguje, zjistíte ze zde vloženého odkazu na stránky NERFLIGY ČR. Doporučuji opravdu přečíst:

 

odkaz: NERFLIGA ČR :odkaz

 

PRŮBĚH MÍSTNÍ POSTUPOVÉ SOUTĚŽE NERFLIGA ČR.

 

 

SRAZ NA SOUTĚŽ.

Sraz všech účastníků soutěže, je v sobotu 6.11.2021 v 12:30 - 12:45 hodin, v recepci Střediska volného času Juventus, Karviná. Zde se děti zaregistrují u trenéra Zdeňky Grinvalské a nahlásí vytvořené herní tříčlenné družstva (na jejíž základě obdrží herní družstvo pro své hráče herní čísla).

Děti které se zúčastní pouze soutěže a neúčastní se soustředění se převlečou do sportovního v určené místnosti a odejdou do velkého sálu kde čekají s instruktorem na zahájení soutěže. Zde se řídí pokyny určeného instruktora.

Děti které po soutěži zůstávají na soustředění, se odeberou spolu s určeným instruktorem na místo ubytování. Zde se řídí pokyny určeného instruktora.

 

PRŮBĚH SOUTĚŽE.

Všichni účastníci soutěže se sejdou po registraci, převlečení do sportovního a nasazení čísla na své  tričko, ve velkém sále střediska v 13:15 hodin. Zde budou herní družstva, seznámeny s průběhem soutěže a budou jim připomenuty některá základní pravidla soutěže. Soutěžit se bude střídavě ve všech třech kategoriích, tak aby soutěž byla ukončena v 17:00 hodin a vyhodnocena v 17:15 - 17:30 hodin.

 

POTŘEBY NA SOUTĚŽ.

Vlastní označený NERF blastr a ochranné brýle, sportovní oblečení (kraťasy nebo tepláky, tričko kroužku, mikinu, tenisky do tělocvičny s nešpinící podrážkou), 0,7 - 1 litrovou láhev s pitím (né kolové a energetické nápoje), průkaz pojištěnce, deník člena kroužku, vlastní propisku.

* blastr i ochranné brýle lze v případě nutnosti zapujčit na soutěži

 

UKONČENÍ SOUTĚŽE.

Soutěž bude vyhodnocena ve velkém sále v 17:15 - 17:30 hodin. Následně se účastníci soutěže, kteří nezůstávají na soustředění, převlečou do civilního oblečení a odevzdají své startovní čísla určenému instruktorovi. Tyto účastníky soutěže si pak na recepci Střediska volného času Juventus, Karviná v 17:30 hodin, přeberou jejich určení zákonní zástupci (rodiče). Samostatně odejít domů mohou pouze účastníci kteří toto mají uvedeno v přihlášce kroužku (nebo jinou písemnou formou upraveno před samostatným odchodem domů). Jsou to:

 

Žofčín Karel,  Kuchař Radek, Lebeda Felix, Czafrango Vojtěch, Vrubel Antonín, Medvíď Michal,

 

Ostatní účastníci zůstávají na soustředění s vlastním programem, budou odvedení po vyhodnocení soutěže, určeným instruktorem na malou tělocvičnu. Zde se dozvědí pokyny k danému soustředění. Jsou to tito účastníci soustředění:

 

Kasza Vojtěch, Kawulok Adam, Moldřik Patrik, Zbořil Jakub, Gavlovský Adam, Swiatek Ondřej, Vlk Šimon, Pryszczová Joanna, Szkorupa Damián, Labaj Samuel, Labaj Adam,  Majda David, Martinčko Alex, Slavič Jakub, Klopec Václav, Medvíď Michal, Vrána Daniel, Sznapka Jakub, Humlíček Václav, Pletnický Lukáš, Král Tobiáš, Chrysostomidis Matyáš, Kubinec Samuel, Drien Tomáš, Šotkovský Tobias, Kovařík Tomáš, Ludvik Patrik, Swiatek Jonáš,

 

VYTVÁŘENÍ HERNÍCH DRUŽSTEV DLE KATEGORIÍ.

V této soutěži si tvoří herní družstva děti samy (trenéři jim do nich nemluví), kdy musí dodržet pouze tyto základní pravidla. Máme určené tří kategorie, které musí tak být dodrženy. Jde o kategorie na základě dosaženého věku v roce 2021. Kategorie jsou MINI, MLADŠÍ, STARŠÍ. Již teď tedy přemýšlejte a popřípadě se domlouvejte na vytvoření herních družstev. Níže píšu zařazení jednotlivých dětí dle kategorii. Starší dítě nemůže být zařazeno do nižší kategorie, kdy mladší může být postaršen pouze o 1 rok, popřípadě do vyšší kategorie (tedy 9 letý může být postaršen do mladší kategorie, a 12 letý do starší kategorie). S postaršením musí souhlasit trenér (což musí mít vážný důvod).

 

MINI KATEGORIE ( 7 - 9 let):

01. Gavlovský Adam, 02. Swiatek Jonáš, 03. Lebeda Felix, 04. Moldřik Patrik, 05. Zbořil Jakub, 06. Vlk Šimon, 07. Pryszczová Joanna, 08. Szkorupa Damián, 09. Labaj Samuel, 10. Vrubel Antonín, 11. Kasza Vojtěch, 12. Večerka Samuel

MLADŠÍ KATEGORIE (10 - 12 let):

01. Labaj Adam,  02. Majda David, 03. Martinčko Alex, 04. Slavič Jakub, 05. Swiatek Ondřej,, 06. Medvíď Michal, 07. Vrána Daniel, 08.  Humlíček Václav, 09. Pletnický Lukáš, 10. Král Tobiáš, 11. Chrysostomidis Matyáš, 12. Kubinec Samuel, 13. Kuchař Radek, 14. Kawulok Adam (postaršen), 15. Czafrango Vojtěch (postaršen)

STARŠÍ KATEGORIE (13 a více let):

01. Drien Tomáš, 02. Šotkovský Tobias, 03. Kovařík Tomáš, 04. Ludvik Patrik, 05. Firla Tobiáš, 06. Klopec Václav (postaršen),

 

POMOC RODIČŮ PŘI SOUTĚŽI.

Jak jsem psal, vznikla situace kdy jsme uvažovali o pomoci ze strany rodičů. Bohužel vzhledem k situaci která opět vznikla díky Covid 19, nejsme schopni dopředu říct co by tato pomoc obnášela (potvrzení o bezinfekčnosti formou testu, nebo jen čestné prohlášení, popřípadě pouze v určité míře respirátor), a proto jsme se rozhodli zvládnout situaci vlastními silami. Přesto děkuji všem, kteří se s pomocí nabídli.

 

PRŮBĚH SOUSTŘEDĚNÍ.

INFORMACE PRO TY KTEŘÍ SE ÚČASTNÍ SOUTĚŽE A  ZŮSTÁVAJÍ NA SOUSTŘEDĚNÍ.

 

POTŘEBY NA SOUTĚŽ  A SOUSTŘEDĚNÍ.

Vlastní označený NERF blastr a ochranné brýle, sportovní oblečení (kraťasy nebo tepláky, tričko kroužku, mikinu, tenisky do tělocvičny s nešpinící podrážkou), 0,7 - 1 litrovou láhev s pitím (né kolové a energetické nápoje), průkaz pojištěnce, deník člena kroužku, vlastní propisku.

Vlastní spacák (lze mít i vlastní polštářek pod hlavu), přezůvky do budovy (nikoli tenisky do tělocvičny), věci na spaní (termoprádlo, pyžamo nebo tepláky s tričkem, teplé ponožky), náhradní spodní prádlo a ponožky, osobní hygienu (osušku, sprchovací šampón, hřeben, zubní kartáček s pastou), baterku.

V případě příznivého počasí budou děti hrát hry venku v parku. Oblečení by tedy mělo odpovídat počasí a možnosti že se může ušpinit nebo poškodit. Tedy převážně žádné značkové a drahé věci.

 

* spácák lze zapujčit těm co si to předem domluvili (jak bylo upozorněno v emailu).

 

PROGRAM SOUSTŘEDĚNÍ.

17:30 - 18:00 hodin, - seznámení s programem a rozdělení do týmů

18:00 - 19:00 hodin, - I. program v budově

19:00 . 19:30 hodin, - večeře

19:30 - 21:00 hodin, - II. program v parku

21:00 - 21:45 hodin, - III. program v budově

21:45 - 22:15 hodin, - osobní hygiena mladší

22:15 - 07:30 hodin, - večerka mladší

22:15 - 23:15 hodin, - IV. program starší

23:15 - 23:45 hodin, - osobní hygiena starší

23:45 - 07:30 hodin, - večerka starší

 

07:30 - 08:00 hodin, - budíček

08:00 - 08:30 hodin, - úklid osobních věcí

08:30 - 09:00 hodin,  - snídaně

09:00 - 11:00 hodin, - nácvik a teorie zápasů

11:00 - 11:30 hodin, - úklid společných prostor

11:30 - 12:00 hodin, - předání dětí rodičům, ukončení soustředění

 

ZMĚNA ROZHODNUTÍ.

Pokud se někdo ze zákonných zástupců účastníků rozhodne že si vezme dítě dříve domů, pak tedy buď ihned po soutěži nebo po III. programu v budově (tedy před spaním). Děti i rodiče musí mít jasno v tom zda dítě bude nebo nebude přespávat na středisku. 48 hodin před soutěží (nemoc, karanténa nebo dřívější odchod) nebudeme vracet částku uhrazenou za soutěž nebo soustředění, náklady už budou uhrazeny (dále pak jen dle situace a domluvy)!

 

NEDOPORUČENÉ VĚCI NA SOUTĚŽ A SOUSTŘEDĚNÍ.

Za své osobní věci si zodpovídají děti samy v rámci svých schopností chápání k danému věku. Nezodpovídáme a nedoporučujeme dávat dětem mobilní telefony, jakoukoli jinou elektroniku, kreditní karty a jiné doklady, ozdoby z drahých a ušlechtilých kovů, vyšší hotovost. Trváme v případě nedodržení, že za tyto věci nezodpovídáme a nejsme. Trváme na dodržování pravidla kroužku o mobilních telefonech a jiné elektroniky.

 

OPATŘENÍ COVID - 19.

V případě opatření která znemožní soutěž a soustředění konat (i s tímto musíme počítat) a soutěž nebo i soustředění bude zrušeno, vrací se uhrazené účastnické poplatky zpět na účet z kterého byli zaslány. Jde pouze o celkové omezení soutěže a soustředění, nikoli o opatřeních dotýkajících se osobně jednotlivců (tedy opatření která ovlivnit nedokážeme a jde o Vaše osobní rozhodnutí).

Dále požadujeme aby účastníci dodržovali dané nařízení v aktuálně v dané době platné ve vztahu k ochraně úst rouškou nebo respirátorem (tedy měli i jeden náhradní v batůžku). Nevytváříme tyto pravidla a i my sami je musíme dodržovat. Děkuji za pochopení.

 

PLATBA SOUTĚŽ A SOUSTŘEDĚNÍ .
 

Jak jsme uvedli, platby za samotnou soutěž 6.11.2021 (varianta A) a soustředění 6.11. - 7.11.2021 (varianta B), se hradí na základě zaslaného platebního příkazu u kterého je uvedena částka, akce a variabilní symbol. Číslo účtu je stejné jako u platby členského příspěvku s tím že u platby musí být uveden daný zaslaný variabilní symbol (u každé platby je jiný variabilní symbol kvůli rozlišení plateb). Zkontrolujte prosím zda máte platby uhrazeny!

 

Platby musí být uhrazeny na účet střediska do 7 dnů od obdržení platebního příkazu nebo v tomto případě nejpozději do 22.10.2021, kdy musí být připsány na účet střediska (protože pak jsou podzimní prázdniny)!


KONTAKT NA ORGANIZÁTORA SOUSTŘEDĚNÍ.

 

Hlavní tréner

NERF X TEAM

 Zdeněk Uriček

tel: 733 439 519,

e-mail: Ur.Zd@seznam.cz

 

Trenér

NERF X TEAM

Zdeňka Grinvalská

tel: 731 635 550

e.mail: zdenka.grinvalska@juventus.cz

 
 
 
TABULKA PŘIHLÁŠENÝCH
... zde najdete přehled všech řádně přihlášených členů kroužku ...
 
PŘIHLÁŠKY SOUSTŘEDĚNÍ A SOUTĚŽ 2021
 
POŘADÍ
MÍSTA
PŘIJMENÍ A JMÉNO
ČLENA
KATEGORIE DATUM
PŘIHLÁŠENÍ
VARIANTA DATUM
PLATBY
ZMĚNA
 
01 KASZA
Vojtěch
MINI 23.09.21 B
noc
14.10. -
02 KAWULOK
Adam
MINI 23.09.21 B
noc
14.10. -
03 MAJDA
David
MLADŠÍ 23.09.21 B
noc
14.10. -
04 MARTINČKO
Alex
MLADŠÍ 23.09.21 B
noc
14.10. -
05 MOLDŘIK
Patrik
MINI 24.09.21 B
noc
14.10. -
06 SLAVIČ
Jakub
MLADŠÍ 27.09.21 B
noc
14.10. -
07 ZBOŘIL
Jakub
MINI 27.09.21 B
noc
19.10. -
08 KLOPEC
Václav
MLADŠÍ 27.09.21 B
noc
14.10. -
09 NASTULCZYK
Martin
MLADŠÍ 27.09.21 B
noc
14.10. nemoc
10 GAVLOVSKÝ
Adam
MINI 27.09.21 B
noc
14.10. -
11 GALUSZKA
Michael
MLADŠÍ 27.09.21 B
noc
14.10. nemoc
12 FERENC
Daniel
MLADŠÍ 27.09.21 B
noc
19.10. odhlášen
4.11.
13 MEDVIĎ
Michal
MLADŠÍ 28.09.21 B
noc
19.10. jen soutěž
14 VRÁNA
Daniel
MLADŠÍ 28.09.21 B
noc
14.10. -
15 SWIATEK
Ondřej
MLADŠÍ 29.09.21 B
noc
14.10. -
16 SWIATEK
Jonáš
MINI 29.09.21 B
noc
14.10. -
17 VLK
Šimon
MINI 01.10.21 B
noc
19.10. -
18 ŽOFČÍN
Karel
MINI 03.10.21 A
-
19.10. nemoc
19 SZNAPKA
Jakub
MLADŠÍ 04.10.21 B
noc
19.10. nemoc
20 HUMLÍČEK
Václav
MLADŠÍ 04.10.21 B
noc
19.10. -
21 PLETNICKÝ
Lukáš
MLADŠÍ 10.10.21 B
noc
19.10. -
22 DRIEN
Tomáš
STARŠÍ 10.10.21 B
noc
19.10. -
23 ŠOTKOVSKÝ
Tobias
STARŠÍ 10.10.21 B
noc
14.10. -
24 KUCHAŘ
Radek
MLADŠÍ 10.10.21 A
-
19.10. -
25 LEBEDA
Felix
MINI 11.10.21 A
-
19.10. -
26 KRÁL
Tobiáš
MLADŠÍ 11.10.21 B
noc
14.10. -
27 PRYSZCZOVÁ
Joanna
MINI 11.10.21 B
noc
19.10. -
28 CZAFRANGO
Vojtěch
MINI 12.10.21 A
-
19.10. -
29 CHRYSOSTOMIDIS
Matyáš
MLADŠÍ 12.10.21 B
noc
? -
30 KOVAŘÍK
Tomáš
STARŠÍ 13.10.21 B
noc
19.10. -
31 LUDVIK
Patrik
STARŠÍ 14.10.21 B
noc
22.10. -
32 SZKORUPA
Damián
MINI 14.10.21 B
noc
19.10. -
33 LABAJ
Adam
MLADŠÍ 14.10.21 B
noc
22.10. -
34 LABAJ
Samuel
MINI 14.10.21 B
noc
19.10. -
35 VRUBEL
Antonín
MINI 14.10.21 A
-
19.10. -
36 KUBINEC
Samuel
MLADŠÍ 14.10.21 B
noc
? -
 

 

Kontakt

NERF X TEAM 733 439 519 Ur.Zd@seznam.cz