SOUSTŘEDĚNÍ 2020

 
 
!!! SOUSTŘEDĚNÍ JE URČENO PRO MLADŠÍ A STARŠÍ ČLENY KROUŽKU !!!
 
INFORMACI O ÚČASTI DODAT
DO 22.9.2020 DO 22:00 HODIN
ONLINE "KNIHA O VŠEM" NEBO EMAIL "ZDENĚK"!
 

ZÁKLADNÍ INFORMACE O SOUSTŘEDĚNÍ A POSTUPOVÉ SOUTĚŽI.

Soustředění které pravidelně pořádáme v měsíci říjnu pro mladší a starší kategorii, je zároveň i místním (městským) postupovým kolem NERFLIGY České republiky. NERFLIGA ČR je základní a nejdůležitější postupovou soutěží v České republice dosud.Místní kolo této jmenované soutěže, je základním kolem, kterého se musejí hráči zůčastnit pokud chtějí popřípadě být nominováni do dalšího oblastního kola (krajského) a pak už jen zbývá finálové kolo a cesta k možnému opětovnému titulu Mistři NERFLIGY České republiky.

Soustředění pořádáme jako 24 hodinovou akci s možností přespat na Středisku volného času Juventus, Karviná s dalším doprovodným programem. Pokud však někdo nechce, nemusí se spaní na středisku zůčastnit, ale pouze se zúčastní této místní postupové soutěže. Tato postupová soutěž je vhodná i pro a hlavně nováčky, kde získají první zkušenosti s touto soutěží NERFLIGY ČR. Jak postupový klíč a celý systém soutěže funguje, zjistíte ze zde vloženého dokumentu (pdf) na který stačí pouze kliknou pravým tlačítkem myšky a dát rozbalit (musíte mít nainstalován PDF zobrazovač). Doporučuji opravdu přečíst:

 

dokument: NERFLIGA ČR :dokument

 

JAK BUDEME HRÁT.

Budeme hrát ve dvou kategorií, a to mladší a starší zvlášť. Hrají tříčlenné herní družstva v každé kategorii proti sobě navzájem. Herní družstva si vytvoří přihlášení členové sami (popřípadě třetího hráče vždy dosadíme, takže nováčci nemusí mít obavu že by neměli šanci). V každém případě je toto pro všechny nováčky velmi dobrá zkušenost, protože na soutěži a tedy i této místní se hraje opravdu jinak a tvrději i opatrněji - družstvům jde totiž o postup!

V rámci tohoto soustředění nejprve proběhne toto místní kolo v sobotu 7.11.2020 od 13:00 - 17:00 hodin na velkém sále Střediska volného času Juventus, Karviná a pak bude následující program pro všechny kdo zůstává přes noc (včetně noční hry). Kdo bude chtít zůstat pouze na soutěž nahlásí toto předem.

 

... bylo by tedy vhodné, pokud by se soustředění zúčastnili

všechny děti mladší a starší kategorie ...

 

POSTUPY.

V mladší kategorii postoupí vítěz do vyššího oblastního (krajského kola automaticky), druhý a popřípadě třetí umístěné družstvo, postoupí do oblastního kola za předpokladu že tak bude rozhodnuto na poradě  o čemž budu informovat.

Ve starší kategorii postoupí vítěz do vyššího oblastního (krajského kola automaticky), druhý a popřípadě třetí umístěné družstvo, postoupí do oblastního kola za předpokladu že tak bude rozhodnuto na poradě  o čemž budu informovat.

Kde se bude konat a kdy oblastní (krajské kolo) a kolik herních týmů v které kategorii může z místních postoupit se dozvím až na 18.9.2020 na poradě koordinační skupiny a ihned budu informovat zde na stránkách. Prozatím platí tento postupový klíč:

1. Když se v kterékoli kategorii zůčastní místního turnaje 5 herních družstev, postupuje na oblastní kolo 1 herní družstvo z dané kategorie. Když se v kterékoli kategorii zůčastní místního turnaje 6 - 10 herních družstev, postupuje na oblastní kolo 2herní družstva z dané kategorie. Když se v kterékoli kategorii zůčastní místního turnaje 11 - 15 herních družstev, postupuje na oblastní kolo 3 herní družstva z dané kategorie.

 

PROTO JE  DŮLEŽITÉ ABY SE ZŮČASTNILO CO NEJVÍCE DĚTÍ Z MLADŠÍ I STARŠÍ KATEGORIE NAŠEHO KROUŽKU.

 

ORGANIZAČNÍ INFORMACE K SOUSTŘEDĚNÍ.

Vzhledem k stále se měnící situaci a vládním nařízením ke Covid 19, chceme místní kolo odehrát co nejdříve ať základ máme za sebou. Navíc i kvůli vytíženosti střediska je obtížné najít vhodný volný termín. Chápeme že jde o „šibeniční“ termín ale jinak to nešlo.

 

DATUM A ČAS KONÁNÍ SOUSTŘEDĚNÍ .

Soustředění proběhne od soboty 7. 11. 2020 od 12:45 hod., - neděle 8. 11. 2020 do 12:00 hodin. Soustředění je určeno pouze pro mladší a starší členy kroužku. V rámci soustředění proběhne II. místní postupové kolo NERFLIGY ČR v sobotu 7. 11. 2020 od 13:00 – 17:00 hodin.

 

MÍSTO KONÁNÍ SOUSTŘEDĚNÍ.

Středisko volného času Juventus, Karviná (velký sál, dolní kuchyňka a klubovna, zadní místnost vedle keramické dílny, sprchy, toalety). Spát se bude na karimatkách ve vlastních spacácích (lze po předchozí domluvě zapujčit ze střediska).

 

ÚČASTNICKÝ POPLATEK.

200 Kč / účastník soustředění. V ceně je  startovné na soutěži,  poplatek středisku, teplá večeře a snídaně, náklady na program, odměny v soutěži. Částka je jednotná zda si dítě vyzvednete na večer domů či nikoli. Veškeré peníze (kromě poplatku středisku) jdou do odměn , programu dětem a na nákup nábojů.

 

ZAHÁJENÍ SOUSTŘEDĚNÍ A SOUTĚŽE.

Sraz všech řádně přihlášených účastníků soustředění a soutěže, proběhne v sobotu 7. 11. 2020 mezi  12:30 – 12:45 hodin, ve vestibulu Střediska volného času Juventus, Karviná. Zde si účastníky soustředění přeberou od rodičů (zákonných zástupců dětí) jejich trenéři.

 

UKONČENÍ SOUSTŘEDĚNÍ A SOUTĚŽE.

Ukončení soustředění bude v neděli 8. 11. 2019 v 11:30 - 12:00 hodin, ve vestibulu Střediska volného času Juventus, Karviná. Zde předají trenéři děti opět do rukou (rodičů nebo zákonných zástupců dítěte). Soutěž bude ukončena v sobotu 7. 11. 2020 v 17:00 hodin. Pokud má dítě uveden v přihlášce samostatný odchod, bude tomuto dítěti umožněn samostatný odchod z tohoto soustředění. Pokud dítě chcete předat jiné osobě, potřebuje tato osoba Vaše podepsané zmocnění.

 

PŘIHLÁŠKA  NA SOUSTŘEDĚNÍ.

Vzhledem k situaci Covid 19 a zda bude uvolněna možnost opětovné činnosti kroužku nevyžadujeme přihlášky, pouze informaci o účasti nebo neúčasti. Všem dříve přihlášeným zašleme opět platební příkaz na 200 Kč/účastník. Bohužel na platbu bude pouze 3 dny (pokud nestihnete lze uhradit v hotovosti na místě). Pokud se kroužky nerozjedou akce se ruší.

 

- odkaz: kniha - o všem :odkaz -

 

PLATBA SOUSTŘEDĚNÍ.

Platba je provedena na základě zaslaného platebního příkazu s variabilním symbolem, na kontaktní email uvedený v přihlášce do zájmového kroužku. Platbu lze provést bezhotovostně nebo přímo na recepci střediska (nebo na ekonomii), vždy s uvedením daného variabilního symbolu. Platba musí být uhrazena nejpozději do tří dnů od doručení (omlouváme se ale nemůžeme za to). Přehled přihlášených účastníků najdete zde níže v tabulce pod tímto textem na webových stránkách kroužku.

 

STRAVA NA SOUSTŘEDĚNÍ.

Strava proběhne formou vlastního zajištění jídla účastníky soustředění (sobota: odpolední svačina, neděle: dopolední svačina), kdy teplá večeře v sobotu 7. 11. 2020 a snídaně v neděli 8. 11. 2020, bude zajištěna společně. Pitný režim bude zajištěn po celou dobu formou teplého čaje nebo voda se šťávou.

Děti si mohou vzít vlastní pití (nikoli však jakýkoliv druh nealkoholického piva, energetické nápoje a colové nápoje). Je jasné že ani alkoholické nápoje!

 

UBYTOVÁNÍ.

Účastníci soustředění budou spát na středisku (lze domluvit i spaní doma) a proto potřebují vlastní spacák. K dispozici moderně vybavená kuchyňka, sprchy s teplou vodou a toalety. Na požádání lze spacák zapůjčit na středisku.

 

ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ ÚČASTNÍKŮ.

Vlastní spacák (po dohodě lze zapůjčit na středisku v omezeném množství), vlastní svačinku, přezůvky do budovy, vlastní NERF blaster a ochranné brýle, sportovní oblečení (tenisky s nešpinící podrážkou, tepláky a tričko, mikinu), věci na spaní, náhradní ponožky a spodní prádlo, ručník, osobní hygienu (sprchový šampón, zubní kartáček a pastu, hřeben), 1 litrová umělohmotná láhev na pití, průkaz pojištěnce (popřípadě léky v obálce s popisem použití a nadepsaným jménem a příjmením uživatele / předáte osobně Zdeňce)

 

NEDOPORUČUJEME A NEZODPOVÍDÁME.

Nedoporučujeme a ani nebudeme zodpovídat za: mobilní telefony, tablety, MP4 a jinou elektroniku, věci z drahých kovů, kreditní karty, hotovost (děti peníze nepotřebují). Pokud si je děti vezmou, budou samotné děti za tyto své věci zodpovídat a dodržovat pravidlo o používání daných věcí v souladu s pravidly kroužku.

 

KONTAKT NA ORGANIZÁTORA SOUSTŘEDĚNÍ.

 

Hlavní tréner

NERF X TEAM

 Zdeněk Uriček

tel: 733 439 519,

e-mail: Ur.Zd@seznam.cz

 

Trenér

NERF X TEAM

Zdeňka Grinvalská

tel: 731 635 550

e.mail: zdenka.grinvalska@juventus.cz

 

 

 

TABULKA PŘIHLÁŠENÝCH ÚČASTNÍKŮ SOUSTŘEDĚNÍ
POŘ.
PŘIH.
PŘÍJMENÍ A JMÉNO
ČLENA
KATEGORIE
TEAM
PŘIHLÁŠEN
DNE
PLATBA
DNE
 
01 DURČÁK
DAVID
MLADŠÍ
-
13.9.20
 
-
 
02 SLAVIČ
JAKUB
MLADŠÍ
-
13.9.20 -
03 DUDA
TOBIÁŠ
MLADŠÍ
-
15.9.20 -
04 ŠOTKOVSKÝ
TOBIAS
MLADŠÍ
-
16.9.20 -
05 MEDVIĎ
MICHAL
MLADŠÍ
-
16.9.20 -
06 KUCHAŘ
RADEK
MLADŠÍ
-
16.9.20 -
07 DIČIK
KAREL
STARŠÍ
-
16.9.20 -
08 PALIAN
TOMÁŠ
MLADŠÍ
-
17.9.20 -
09 NASTULCZYK
MARTIN
MLADŠÍ
-
17.9.20 -
10 MARTINČKO
ALEX
MLADŠÍ
-
17.9.20 -
11 KLOPEC
RICHARD
STARŠÍ
-
17.9.20 -
12 KLOPEC
VÁCLAV
MLADŠÍ
-
17.9.20 -
13 ANDÓDY
MATYÁŠ
STARŠÍ
-
17.9.20 -
14 KOVAŘÍK
TOMÁŠ
STARŠÍ
-
18.9.20 -
15 MACH
ONDŘEJ
STARŠÍ
-
18.9.20 -
16 OSIČKA
PATRIK
MLADŠÍ
-
18.9.20 -
17 HUMLÍČEK
VÁCLAV
MLADŠÍ
-
20.9.20 -
18 TYRLÍK
MIROSLAV
MLADŠÍ
-
20.9.20 -
19 KUDĚLA
PATRIK
MLADŠÍ
-
20.9.20 -
20 FABISZ
RICHARD
MLADŠÍ
-
21.9.20 -
21 DRIEN
TOMÁŠ
STARŠÍ
-
21.9.20 -
22 LUDVIK
PATRIK
STARŠÍ
-
22.9.20 -
23 WENDZEL
JAKUB
STARŠÍ
-
22.9.20 -
24 JUNGA
MATYÁŠ
MLADŠÍ
-
22.9.20 -
25 HAJTOL
VIKTOR
MLADŠÍ
-
22.9.20 -
26 FIRLA
TOBIÁŠ
STARŠÍ
-
22.9.20 -

 

 

Kontakt

NERF X TEAM 733 439 519 Ur.Zd@seznam.cz