LASER GAME HORNÍK OSTRAVA

 
! LASER GAME JE URČENO PRO VŠECHNY ČLENY KROUŽKU,
DO NAPLNĚNÍ DANÉ KAPACITY 27 DĚTÍ !
 

Jako každý rok před vánočními prázdninami, pořádáme pro naše děti kroužku, výjezdní akci do zábavného centra Horník Ostrava do Laser Game arény. Pro nové členy a neznalé jsme zde vložili informaci oč jde i s fotografickým náhledem. Zde níže jsme vložili fotonáhled oč asi tak jde (na odkaz stačí kliknout pravým tlačítkem myšky a spustí se):

 

odkaz: fotonáhled laser game :odkaz

 

CO JE TO LASER GAME

Laser game, nebo také laser tag je akční týmová sportovně společenská hra využívající moderní technologie, včetně laseru, s prvky sci fi, která kombinuje počítačové hry s hrami typu paintball a airsoft. Jen nebolí, nebarví a hraje se ve speciální laser aréně po celý rok. Také je mnohem akčnější, protože po zásahu nečekáte na další kolo! Jedna hra trvá 10 minut, kdy to možná přijde jako málo času, jen před hrou. Ale je to 10 minut běhání, schovávání se, střílení a hlavně adrenalinu.

Střílet laserem není jako používat laserové ukazovátko! Vidíte celý paprsek a nejlépe ho vidíte až na protihráči. A takových paprsků vystřílíte klidně i 1000! Při hře si příjemně zaběháte a spálíte pár kalorií. Vlastně protáhnete většinu svalů při krčení, otáčení, vyklánění zpoza překážek a spoustě dalších pohybů. To vše s laserovou zbraní v ruce, neustále připravenou k výstřelu. Budete pod palbou ze všech stran a ať chcete nebo ne, hra vás dřív či později vtáhne a pohltí! Budete se snažit schovat, než pochopíte, že mnohem lepší je zaútočit první… Laser game se nehraje samostatně. Je to týmová záležitost, ať už s kamarády, kolegy, spolužáky nebo při volném večeru s novými lidmi. Ideální i pro ženy, věk nehraje žádnou roli.

Zde níže jsme vložili humorné video co vše se může při Laser Game stát, pokud neposloucháte instruktáž a jdete na hru stylem "lážo - plážo". Doporučuji si pustit i zvuk (na odkaz stačí kliknout pravým tlačítkem myšky a spustí se):

 

odkaz: video jak to nehrát :odkaz

PŘEDPOKLAD HRY

Předpokládáme, že se akce může zůčastnit až 30 dětí z řad našich členů kroužku a 3 dospělí vedoucí a instruktoři. Tento počet lidiček se rozdělí do 6 herních týmů po 6 lidech v jednom týmů. Následně se  po poučení a oblečení příslušných prvků se vrhnou tyto herní týmy do vzájemných 12 minutových soubojů. Budeme hrát systémem rozdělení na dvě herní skupiny A + B (vždy po 3 týmech), kdy každá herní skupina si zahraj vlastní turnaj s umístěním 1,2,3 . místo. Následně si mezi sebou pak zahrají herní týmy na 1,2,3 místě o to kdo je lepší. Což znamená že každý hráč si zahraje 3 celé 12 minutové hry. Na základě počítačového programu pak dostaneme vyhodnocení nejlepšího týmu a nejlepších střelců.

 

KONÁNÍ AKCE LASER GAME.

Akce Laser Game, proběhne v sobotu 19.12.2020 od 9:00 - 14:00 hodin, v zábavním centru Horník v Ostravě. Akce je určena maximálně pro prvních 30 přihlášených dětí našeho kroužku. Předpoklad je jízda  soukromým autobusem tam i zpět při předpokladu naplnění kapacity 30 účastníků - o čemž všas budeme informovat - jinak vlakem). Cena je 300 Kč / účastník.

 

odkaz: zábavní centrum Horník Ostrava :odkaz

 

!UPOZORNĚNÍ!

V případě že by nastalo mimořádné nařízení vlády k zhoršené situaci Covid 19 a akce se tak nemohla uskutečnit, bude celá částka vrácena zpět hradícím účastníkům.

 

 

ORGANIZAČNÍ ČÁST.

SRAZ NA AKCI (předpoklad soukromým autobusem).

Sraz na akci bude v sobotu 19.12.2020 v 8:30 hodin, před Střediskem volného času Juventus, Karviná. Autobus bude odjíždět v 8:45 hodin. Zde si děti přeberou trenéři. Buďte proto dochvilní. V Laser Game aréně musíme být v 09:45 hodin.

 

NÁVRAT Z AKCE (předpoklad soukromým autobusem).

Návrat bude v sobotu 19.12.2020 v 13:30 hodin, před Střediskem volného času Juventus, Karviná. Zde předáme děti do rukou rodičů.

 

CENA AKCE.

Cena pro účastníka z kroužku je 300 Kč/účastník. V ceně je zahrnuta 3x hra, doprava, pedagogický dozor, drobné odměny dětem.

 

 

PŘIHLÁŠENÍ SE NA AKCI.

Přihlásit se může každý člen kroužku (MINI, MLADŠÍ, STARŠÍ) prostřednictvím online systému "kniha - o všem" nebo přímo emailem na email Zdeněk. Přihlásit se lze do naplnění dané kapacity nebo nejpozději do 18.11.2020 do 20:00 hodin. Každý kdo napíše pomocí online systémem nebo emailem, obdrží informaci o přijetí. Online přímo pod žádostí zapsání do seznamu (tedy v "kniha - o všem") a email bude potvrzen. Navíc každý přihlášený si může ihned zkontrolovat po potvrzení že je přidán do seznamu zde pod článkem v tabulce se seznamem přihlášených účastníků.

odkaz: kniha - o všem :odkaz

 

PLATBA ÚČASTNICKÉHO POPLATKU.

Každý přihlášený účastník, který je potvrzen a je v seznamu, obdrží na svůj kontaktní email (email uvedený v přihlášce) pokyny k zaplacení spolu s variabilním symbolem dané platby (tento variabilní symbol je jiný než platba členského příspěvku). Teprve po obdržení těchto platebních pokynů uhradíte daný účastnický poplatek do 10 dní od obdržení na účet střediska. Nezapomeňte napsat variabilní symbol jinak je platba neplatná - těžko dohledatelná! Platit můžete opět stejným způsobem jako jste platili vše doposud. Převodem z účtu, složenkou nebo přímo na středisku. Pokud platba nebude uskutečněna do 10 dnů, bude účastník ztornován a popřípadě nahrazen někým jiným (třeba z řad veřejnosti).

 
ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ ÚČASTNÍKA.
Každý účastník bude vybaven v jednom batůžku s tím že bude mít dle nařízení vlády roušku na obličeji. Bude mít: 1 náhradní roušku, sportovní vybavení (tričko kroužku, tepláky nebo kraťasy, tenisky do tělocvičny), ručník, láhev s pitím o obsahu 1,5 litru, celodenní svačinku, průkaz pojištěnce, vojenskou knížku, kapesné (lze si na místě něco koupit). Děti se opravdu při hře spotí a mají možnost se v šatně převléct (při 30 dětech v autobuse by to bylo vhodné).
 
ZÁKAZ ELEKTRONIKY A CENNÝCH VĚCÍ.
Nedoporučujeme sebou brát a ani nebudeme zodpovídat za mobilní telefony, tablety, MP3,4 zbytečné cenné věci. Pokud si je přesto někdo vezme bude si za ně sám zodpovídat. V případě elektroniky dodržovat pravidla kroužku ohledně mobilních telefonů.
 
 
KONTAKT NA ORGANIZÁTORA AKCE.
 
ZDENĚK URIČEK
tel: 733 439 519
email:  Ur.Zd@seznam.cz 

 

TABULKA PŘIHLÁŠENÝCH ÚČASTNÍKŮ
POŘ.
PŘIH.
PŘIJMENÍ A JMÉNO
PŘIHLÁŠENÉHO HRÁČE
KATEG. TEAM DATUM
PŘIHLÁŠENÍ
DATUM
PLATBY
 
01 NASTULCZYK
MARTIN
MLADŠÍ - 17.9.20 -
02 ANDÓDY
MATYÁŠ
STARŠÍ - 17.9.20 -
03 KLOPEC
RICHARD
STARŠÍ - 17.9.20 -
04 KLOPEC
VÁCLAV
MLADŠÍ - 17.9.20 -
05 OSIČKA
PATRIK
MLADŠÍ - 18.9.20 -
06 HUMLÍČEK
VÁCLAV
MLADŠÍ - 18.9.20 -
07 KUDĚLA
PATRIK
MLADŠÍ - 18.9.20 -
08 MARTINČKO
ALEX
MLADŠÍ - 21.9.20 -
09 MEDVIĎ
MICHAL
MLADŠÍ - 21.9.20 -
10 LUDVIK
PATRIK
STARŠÍ - 22.9.20 -
11 DIČIK
KAREL
STARŠÍ - 22.9.20 -
12 FIRLA
TOBIÁŠ
STARŠÍ - 22.9.20 -
13 ŠOTKOVSKÝ
TOBIAS
MLADŠÍ - 29.9.20 -
14 PAVLOVIČ
MICHAL
STARŠÍ - 1.10.20 -
15 SLAVIČ
JAKUB
MLADŠÍ - 1.10.20 -
16 DURČÁK
DAVID
MLADŠÍ - 2.10.20 -
17 DURČÁK
ONDŘEJ
MLADŠÍ - 2.10.20 -
18 VRÁNA
DANIEL
MINI - 1.10.20  
19 CZAFRANKO
VOJTĚCH
MINI - 5.10.20 -
20 WENDZEL
JAKUB
STARŠÍ - 8.10.20 -
21 SZNAPKA
JAKUB
MINI - 1.10.20 -
22 KRÁL
TOBIÁŠ
MINI - 1.10.20 -

Červeně označené jméno jako náhradník = dosud není členem (neuhrazen členský příspěvek)

Kontakt

NERF X TEAM 733 439 519 Ur.Zd@seznam.cz